Sportovní potřeby a oblečení pro amatéry i profesionály

Salming RIVAL JR Juniorská sálová obuv, bílá, velikost 36

Hodně povedený kousek Salming RIVAL JR Juniorská sálová obuv, bílá, velikost 36 od značky se zárukou kvality Salming můžete získat tady a teď právě se slevou. V akci od 1 199 Kč.
EAN: 7333049149335
Salming RIVAL JR Juniorská sálová
Ověřit dostupnost
1 199 1 699 Kč Sleva -29%
Popis produktu

Juniorská sálová obuv Salming RIVAL JR patří, stejně jako jejich předchůdci Hawk Court, mezi základní modely sálových bot a každého příznivce indoor aktivit potěší zejména svojí univerzálností, odolností a kvalitně zpracovaným tlumením. Oproti předchozí generace mají kompletně přepracovaný svršek.
Svršek sálových bot Salming Rival je tvořen kombinací odolného a prodyšného polyesterového úpletu, který je pro navýšení stability a ochrany opatřený polyuretanovou vrstvou. Celá svrchní konstrukce bot je navíc pro navýšení odolnosti prošívaná a nabízí ideální kompromis mezi pevností a pohodlím.
Tlumení sálových bot Salming Rival obstarává středně vysoká mezipodešev tvořená pěnovou směsí EVA. Tato pěnová směs má kvalitní tlumící vlastnosti a zároveň je schopná část energie vrátit do každého odrazu.
Podrážka modelu Salming Rival je z odolné nebarvící pryže a pro maximální přilnavost je opatřena speciálním Salming HexaGrip™ vzorkem. Správnému fungování chodidel pomáhá její rozdělení pomocí technologie Salming TGS62/75 a pro navýšení stability je v oblasti klenby opatřena stabilizační výztuhou.