Sportovní potřeby a oblečení pro amatéry i profesionály

Salming RECOIL LYTE M Pánská běžecká obuv, bílá, velikost 46 2/3

Vynikající výrobek Salming RECOIL LYTE M Pánská běžecká obuv, bílá, velikost 46 2/3 od společnosti s výborným jménem Salming můžete sehnat právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny od 2 199 Kč.
EAN: 7333049143425
Salming RECOIL LYTE M Pánská běžecká obuv
Ověřit dostupnost
2 199 3 199 Kč Sleva -31%

Populární „enRouty“ v novém kabátě! To je ve zkratce definice modelu Salming RECOIL LYTE M. Tato bota i nadále stojí především na precizně zpracovaném konceptu mezipodešve a podrážky, který i přes všechno své pohodlí umí nabídnout i ohromně svižný odraz a přirozený pocit v každém kroku. Právě díky výrazně reaktivnímu tlumení, které obstarává prémiová pěna Recoil, a na objemovou silniční botu nízké váze, se nemusíte bát vytáhnout model Recoil Lyte ani na rychlejší tempový trénink či závod.
Podrážku nového modelu tvoří kombinace pryžových částí, torzní jednotky pod klenbou a nekryté části tlumící pěny. I Recoil Lyte tak umí nabídnout skvělou flexibilitu, pocit vůči povrchu a zároveň udrží vaše chodidla v optimálním směru i ve chvílích, kdy začnou být unavená.
Zmiňovaným „novým kabátem“ je u modelu Recoil Lyte kompletně přepracovaný svršek. Ten je nově dvouvrstvý a tvoří ho jemný a ideálně pružný polyesterový úplet, který je pro navýšení stability překrytý polyuretanovou vrstvou vytvořenou 3D tiskem.