POZNEJ SPORT ZE VŠECH ÚHLŮ

Workshopy na míru pro vás 

Každý sport, klub, kolektiv i trenér je jiný. Pro naše workshopy máme osvědčené metody, procesy a nástroje. Váš workshop finálně tvoříme až po tom, co se s potkáme nebo zatelefonujeme a zjistíme dostatek informací, abychom čas, který u vás strávíme, využili co nejefektivněji a nejlépe. 

Chceme vědět třeba jaké téma je pro tým nebo klub nejaktuálnější, jak dlouhý workshop chcete, kolik účastníků a jakého věke bude a další. Hlavně se domluvíme na výsledcích workshopu

Nejsme sportovní psychologové a nebudeme vám ani vašim sportovcům říkat, co si mají myslet, nebo dělat. Otevíráme prostor, ve kterém si odpovědi společně najdete sami

Jak příprava a workshopy probíhají si můžete představit třeba na příkladu TAD Crew nebo
T-Group Dance Studio. Rádi využíváme i moderní technologie a dělámě workshopy online - jako třeba pro Bete Ebene

Co na to trenéři a účastníci říkají? Přečtěte si naše reference


Už víte, že workshop Zrcadla sportu je to pro vás to pravé? 

Chcete začít na osobním rozvoji svých sportovců pracovat hned? 


Takhle to na našich workshopech vypadá


Projekt Zrcadlo sportu jsme rozehráli, jelikož z vlastních zkušeností víme, že: 

1)  Sport mnoho dává, i mnoho bere. Proto vytváříme workshopy, které pomohou mladým sportovcům sdílet jejich zkušenosti, učit se z nich a využít je k úspěšnému budování jejich další sportovní kariéry i života. 

2) Osobní rozvoj není jednoduché téma a na tréninku není čas. Proto nabízíme klubové workshopy na téma, které je pro vás a tým zrovna aktuální. Nemusíte nic studovat a zkoušet nové metody. My jsme tu pro vás.

3) Příběhy jsou důležité a každý skrývá ponaučení. Proto si do podcastu zveme zajímavé a úspěšné sportovce a bavíme se o jejich zážitcích, zkušenostech a tom, co si ze sportu vzali. Brzy to s nimi budete moci probrat i osobně na otevřených workshopech. 

Chcete zjistit víc nebo se domluvit na workshopu?