POZNEJ SPORT ZE VŠECH ÚHLŮ

Workshopy na míru pro vás 

Každý sport, klub, kolektiv i trenér je jiný. Pro naše workshopy máme osvědčené metody, procesy a nástroje. Váš workshop finálně tvoříme až po tom, co se s potkáme nebo zatelefonujeme a zjistíme dostatek informací, abychom čas, který u vás strávíme, využili co nejefektivněji a nejlépe. 

Chceme vědět třeba jaké téma je pro tým nebo klub nejaktuálnější, jak dlouhý workshop chcete, kolik účastníků a jakého věke bude a další. Hlavně se domluvíme na výsledcích workshopu

Nejsme sportovní psychologové a nebudeme vám ani vašim sportovcům říkat, co si mají myslet, nebo dělat. Otevíráme prostor, ve kterém si odpovědi společně najdete sami

Jak příprava a workshopy probíhají si můžete představit třeba na příkladu TAD Crew nebo
T-Group Dance Studio. Rádi využíváme i moderní technologie a dělámě workshopy online - jako třeba pro Bete Ebene

Co na to trenéři a účastníci říkají? Přečtěte si naše reference


Už víte, že workshop Zrcadla sportu je to pro vás to pravé? 


Takhle to na našich workshopech vypadá


Projekt Zrcadlo sportu jsme rozehráli, jelikož z vlastních zkušeností víme, že: 

1)  Sport mnoho dává, i mnoho bere. Proto vytváříme workshopy, které pomohou mladým sportovcům sdílet jejich zkušenosti, učit se z nich a využít je k úspěšnému budování jejich další sportovní kariéry i života. 

2) Osobní rozvoj není jednoduché téma a na tréninku není čas. Proto nabízíme klubové workshopy na téma, které je pro vás a tým zrovna aktuální. Nemusíte nic studovat a zkoušet nové metody. My jsme tu pro vás.

3) Příběhy jsou důležité a každý skrývá ponaučení. Proto si do podcastu zveme zajímavé a úspěšné sportovce a bavíme se o jejich zážitcích, zkušenostech a tom, co si ze sportu vzali. Brzy to s nimi budete moci probrat i osobně na otevřených workshopech. 

Chcete zjistit víc nebo se domluvit na workshopu?