PARTNEŘI

Máme nápad, prověřené metody, skvělý tým a financování z Evropského sboru solidarity. 
Bez partnerů, kteří vidí svět sportu podobně jako my, by ale bylo dosahování našich cílů mnohem těžší. Děkujeme za báječnou spolupráci a těšíme se na to, co spolu vytvoříme! 


Tréninkové centrum Brno 

Tento unikátní projekt dokázal spojit posilovnu, hokejovou střelnici, atletickou dráhu a gymnastický sál na jednu plochu. Proto se v Tréninkovém centru Brno můžete zdokonalovat ve všech směrech podle toho, co zrovna potřebujete.

Cvičením vás provedou vystudovaní trenéři s praxí a vybrat si můžete z individuálních i skupinových lekcí. Skvělé je na tom i to, že je to určeno pro sportovce všech úrovní, od začátečníků až k profesionálům. 

V Tréninkovém centru Brno si můžete užít některý z našich workshopů, a budeme tam i nahrávat naše podcasty.


Sportnect

Sportnect je jednoduchý nástroj na správu týmu, klubů, sportovních akcí. Má webovky i mobilní aplikaci, které můžete využívat zdarma a v češtině. Podobně jako Zrcadlo sportu vychází ze zkušeností - a frustrace sportovců a trenérů. Sportnect je tak služba, která šetří čas a peníze manažerům týmů, trenérům a organizátorům sportovních akcí; zjednodušuje komunikaci mezi trenéry, hráči a rodiči hráčů; umožňuje jednoduchou a přehlednou webovou prezentaci klubu, týmu nebo sportoviště. Tým Sportnectu poskytuje novým uživatelům pomoc při zavedení a používání služby a pomáhá jim tak být efektivnější a soustředit se na to, co je skutečně důležité. 


T-Group Dance Studio

Toto stepařské studio vzniklo teprve nedávno, ale jeho členové mají za sebou celou řadu úspěchů nejen v českém, ale i evropském a světovém měřítku. Lídrem a zakladatelem studia je sedminásobný mistr světa ve stepu, choreograf a pedagog Tobiáš Košir. 

Rádi by dostali step do povědomí lidí jako taneční žánr, který může oslovit všechny věkové kategorie. Připravují stepaře na největší světové soutěže, a to nejen tím, že vytváří jejich choreografie a dlouhodobě s nimi pracujeme, ale staráme se současně o jejich kondici a komplexní pohybový rozvoj, stejně jako o umělecké a rytmické cítění a schopnost improvizace. 

V T-Group Dance Studio se nesoustředí jen na okamžitý výsledek, ale hodně taky na to, jaké ze svých stepařek a stepařů vychovávají lidi, a jestli jim předávají postoje a hodnoty, které jim pomohou být úspěšnými v jakékoliv další životní kariéře. 

A právě s tímto jim budeme pomocí našich workshopů pro jednotlivé složky i účastníky jejich interního vzdělávání organizovat.