Sportovní potřeby a oblečení pro amatéry i profesionály

Nike REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX Pánské běžecké boty, černá, velikost 44.5

Tento designový kousek Nike REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX Pánské běžecké boty, černá, velikost 44.5 od dodavatele se skvělou pověstí Nike máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně! Cena od 3 349 Kč.
EAN: 196149137377
Nike REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX Pánské
Ověřit dostupnost
3 349 4 299 Kč Sleva -22%

Pánské trailové boty Nike REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX jsou parťákem na běhání za každého počasí. Nepromokavá goretexová membrána udrží nohy v suchu a podrážka s menším množstvím gumy umožňuje plynule a bez zastavení přecházet ze silnice do terénu.
GORE-TEX na svršku vás ochrání v případě deště a zároveň nepřijdete ani o dobře známé pohodlí modelů Pegasus Trail. Bota je pružná a lehká a ochrání před deštěm při běhu na mokré silnici i v terénu.
Mezipodešev React po celé délce zůstává, ale podél podrážky je méně gumy, aby byl přechod ze silnice na stezku plynulejší. Speciální vzorek v kombinaci s gumou v přední části boty má skvělou trakci v technickém terénu, ale zvládne s přehledem i běh na silnici.
Technologie Nike React využívá odlehčenou odolnou pěnu, která skvěle pruží při každém kroku. Její provedení po celé délce zajišťuje stabilitu při bězích v kamenitém terénu.