Zrcadlo sportu na veletrhu SPORTLife!

05.11.2019

Svátek sportu, zábavy a aktivního životního stylu SPORTLife! se letos neobejde bez Zrcadla sportu! 

Vidíme se 8. - 10. 11. na BVV v pavilonu Z! 

Jsme moc rádi, že se nám podařilo získat stánek na této skvělé akci, která spojuje kluby, sportovce, trenéry, děti i veřejnost a podporuje nejen populární sporty, ale i ty neznámé - nebo třeba iniciativy podporující osobní rozvoj sportovců pomocí neformálního vzdělávání. 

Ehmzrcadlosportuehm.

SPORTLife! je součástí obřího festivalu Life!, už tradičně pořádaného na brněnském výstavišti. Program trvá od pátku 8. 11. do neděle 10. 11. a je skutečně nabitý. Víc si můžete přečíst tady.

Kde na SPORTLife! 2019 najdete Zrcadlo sportu? 

Nezapoměňte nás navštívit! Budeme v pavilonu Z, hned vedle velkého stánku FSpS, kousek od pódia. Rádi vám představíme projekt ještě více do hloubky, popovídáme si s vámi o vašich zkušenostech ze sportu i života, a vysvětlíme, jak můžete jednoduše zapojit neformální vzdělávání do výchovy mladých i starších sportovců a sportovkyň (a proč to vlastně udělat). 

V sobotu od 15 do 15:30 hodin se pak ve stejném pavilonu můžete těšit na rozhovor moderátora s iniciátorkou projektu Luci Sitarovou - a pozdravy a příběhy úspěšných sportovkyň a sportovců, kteří Zrcadlo sportu podporují. 

Přijďte, těšíme se na Vás od pátku 8. 11. do neděle 10. 11. na veletrhu SPORTLife! 2019! 

P.S. Už jste slyšeli náš nejnovější podcast