Zrcadlo sportu na Impact Hub Mashup vol. 29

20.10.2020

Jedním z našich cílů pro rok 2020 bylo vystoupit na Impact Hub Mashupu. A to se nám podařilo!  I když za trochu jiných okolností, než jsme si představovali. 

Impact Hub Mashup je série skvělých akcí, na kterých se prezentují projekty se společenským přesahem. Nabitý sál, světlo reflektorů, 10 slidů a celkem 200 sekund prezentace. Důležitou součástí je i networking a párty po prezentacích. 

Kvůli současným omezením se ale v této podobě samozřejmě Mashup konat nemohl, proto se přesunul online. 

Zrcadlo sportu - sport a osobní rozvoj na Impact Hub Mashup 

V potemnělém Impact Hubu Brno se tak sešli jen zástupci projektů (Zrcadlo reprezentovala Luci), organizátor, moderátor a technici, kteří zajišťovali hladký průběh vysílání. Všichni dávali velký pozor na to, aby dodržovali nastavená opatření a všechno bylo co nejbezpečnější. 

Prezentovat svůj projekt takto jasné struktuře (10 slidů, 20 sekund na slide) je už tak docela stresující. Dělat to na kameru, bez podpory diváků v sále a vidiny pokecu se zájemci o spolupráci poté bylo ještě o něco složitější. 

Luci má naštěstí zkušenosti s prezentováním, moderací a mluvením na mikrofon - ale popravdě, zase tolik nervů jí to neubralo. Přece jen shrnout Zrcadlo, jeho myšlenky, úspěchy i další budoucnost za 200 sekud není úplně jednoduché. Navíc, když Zrcadlo sportu bylo na řadě jako úplně první! 

Přes 150 sledujících pro Zrcadlo na Impact Hub Mashupu 

I když byli prezentující v místnosti téměř sami, museli mít také roušku. Udýchat to nebylo jednoduché, ale nakonec to dopadlo docela dobře. 

Celé vysílání sledovalo přes 150 lidí - což je vlastně více, než by se namačkalo do Hubu osobně! 

Pokud vám utekl živý přenos, nevadí, můžete se na celý Mashup podívat na tomto odkazu. Jestli chcete vidět rovnou Luci a Zrcadlo sportu, skočte na stopáž 27:15.