Z deníku Zrcadla: Jak jsme se dostali na SPORTLIfe!

27.11.2019

Na začátku listopadu jsme se zúčastnili veletrhu Life! - konkrétně jeho části SPORTLife! V pavilonu Z, kde jsme měli malý stánek a dokonce jsme prezentovali Zrcadlo sportu i na pódiu při rozhovoru s moderátorem!

Velké veletrhy bývají skvělou příležitostí, jak se zviditelnit, mluvit se spoustou lidí z cílové skupiny za krátkou dobu a zjistit, jak na váš nápad reagují.

Proto jsme byli moc rádi, když jsme zjistili, že se můžeme prezentovat v pavilonu Z v rámci veletrhu Life! Spousta lidí se nás od té doby ptala, jak jsme tuhle příležitost vlastně získali?

Dostali jsme se k tomu úplně náhodou, když Luci narazila na web SportujemevBrne.cz, napadlo ji, že bychom mohli spolupracovat, a oslovila je. To ale nevěděla, co spustí, protože tento web provozuje městská společnost Starez Sport, která měla právě na starost pavilon Z na veletrhu Life!

Ve zkratce, díky naší proaktivitě a oslovování potenciálních partnerů jsme dostali tuhle skvělou nabídku, a přestože to bylo hrozně narychlo, tak jsme do příprav vrhli po hlavě.

Prvním krokem bylo, že Luci zrušila všechny svoje plány na pátek, sobotu a neděli, aby mohla být celou dobu na stánku. 

Ostatní z týmu měli už věci, které se zrušil nedaly - třeba David účinkoval ve StarDance!

Bylo to docela nervydrásající, protože pokud už jste někdy zařizovali reklamní předměty tak víte, že to je často na dlouhé lokte. Najít někoho, kdo nám udělá rollup, nálepky, vizitky, letáky a tužky do pár dnů nebylo jednoduché, ale nakonec jsme to zvládli.

O grafiku s našim výrazným červeným rámečkem se postaral David s Luci a už se tisklo.

Nakonec jsme všechno nachystali, a tak jsme se mohli u vstupu BVV hrdě přihlásit jako "vystavovatelé" a jít si připravit svůj stáneček.


A jak to vypadalo v číslech?

➡️194 rozdaných letáků

➡️50 rozdaných vizitek

➡️ 106 rozdaných tužek

➡️50 rozdaných nálepek

➡️1 rozhovor na pódiu

➡️cca 20 předdomluvených hostů do podcastu

➡️cca 15 kontaktovaných klubů

Taky jsme tam potkali spoustu starých kamarádů a kamarádek a získali prvních několik vážných zájemců o spolupráci!


Bylo to náročné a skvělé, vysilující i nabíjecí a moc nám to pomohlo dostat informaci o našem projektu mezi cílovou skupinu a pobavit se se sportovci, trenéry a rodiči.

Moc děkujeme Starez sport a hlavně paní Antlové, která to s námi celé domluvila!

Doufáme, že se tam uvidíme i příště!

P.S.: Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, Instagramu a poslouchat náš podcast