Spolupráce s T-Group Dance Studio

19.02.2020

Moc rádi oznamujeme navázání dlouhodobé spolupráce s novým stepařským studiem, které už teď míří ke hvězdám - a nejen těm sportovním. T-Group Dance, založené sedminásobným Mistrem světa Tobiášem Koširem, dává důraz nejen na uměleckou a sportovní stránku svých svěřenkyň a svěřenců, ale i na jejich osobní rozvoj. A co přesně s nimi budeme provádět? 

Když jsme se bavili s Tobiášem i jeho starším bratrem a předsedou spolku Adamem o tom, jak chtějí toto studio vést, bylo hned jasné, že obvyklou postupku vítězíme --> jsme dobří --> jsme dobří lidé obrátili. 

Ve svých stepařkách a stepařích chtějí podporovat zodpovědnost, sebepoznání, sebedůvěru, samostatnost, učení se ze zkušeností i plánování a evaluaci učení. 

To je rajská hudba pro naše uši! 

Hned jsme se domluvili na několika workshopech: 

- komunikačním a teambuildingovém workshopu pro jejich budoucí trenéry v rámci jejich interního vzdělávání 

- motivačním, teambuildingovém a plánovacím workshopu pro tři hlavní soutěžní složky, kde mimo jiné představí i (velké) cíle T-Group Dance a jednotliví tanečníci a tanečnice si definují i ty svoje

- do budoucna budeme na tyto workshopy dále navazovat a budovat tak - společně s tanečnicemi a tanečníky, rodiči a trenéry kulturu, která podporuje zodpovědnost, tvrdou práci, samostatnost a další hodnoty (z nichž většina vyjde právě od závodníků na našich workshopech)

Něco o T-Group Dance Studio

Zdá se vám, že jste už jméno Tobiáš Košir někde slyšeli? Určitě! Třeba v Československo Má Talent! Přečtěte si více o jeho tanečním studiu. 

"Naše stepařské studio vzniklo teprve nedávno, ale jeho členové mají za sebou celou řadu úspěchů nejen v českém, ale i evropském a světovém měřítku. Lídrem a zakladatelem studia je sedminásobný mistr světa ve stepu, choreograf a pedagog Tobiáš Košir. Tobiáš je současně finalistou Talentmanie, vítěz Zlatého oříšku, vítěz talentové soutěže Čenda hledá supertalent a nově také vicemistr prestižní světové taneční soutěže Starpower National Talent Competition. V posledních letech působí rovněž jako choreograf a performer v tanečních školách například v Bostonu, Miláně, Oděse a Wilhelmshavenu.

Rádi bychom dostali step do povědomí lidí jako taneční žánr, který může oslovit všechny věkové kategorie. Připravujeme stepaře na největší světové soutěže, a to nejen tím, že vytváříme jejich choreografie a dlouhodobě s nimi pracujeme, ale staráme se současně o jejich kondici a komplexní pohybový rozvoj, stejně jako o umělecké a rytmické cítění a schopnost improvizace."