Spolupráce s Tréninkovým centrem Brno

10.02.2020

Jsme jediní, kdo přináší nové myšlenky do sportu? Kdepak! Proto jsme moc rádi, že jsme navázali spolupráci s Tréninkovým centrem Brno, a ještě k tomu získali nového člena týmu! 

Výkonnostní a vrcholový sport je často místem, kde roky trénují věkem pokročilí trenéři podle zavedených postupů, a dost často prostě proto, "že se to tak dělalo vždycky". Máme velký respekt před jejich zkušenostmi a nadhledem, a zároveň si myslíme, že často chybí nový pohled na věc a odvaha zkoušet a vymýšlet nové metody. 

Nový vítr do sportu

Přitom Fakulta sportovních studií MU i další školy a organizace vzdělávají mladé trenérky a trenéry, fyzioterapeuty, expertky na kondiční přípravu, nutriční terapeuty a manažerky sportu. Mnoho z nich se do praxe bohužel nikdy nedostane. 

O to více nás těší, že se můžeme pochlubit spoluprací s projektem, který vznikl z vlastní iniciativy současných a bývalých sportovců a trenérů, a snaží se ve sportu něco změnit a přinést "nový vítr". Zní vám to povědomě? Ne, nemluvíme teď o Zrcadle sportu, ale o Tréninkovém centru Brno. 

Najdete ho na Sochorově ulici v Brně, na místě, kde býval dlouhou dobu sklad nepotřebných pneumatik. Parta kamarádů se rozhodla, že chtějí trénovat sebe i ostatní jinak, a že se chtějí profesionálně věnovat fyzické přípravě sportovkyň a sportovců. 

Tréninkové centru Brno + Zrcadlo sportu 

Tento unikátní projekt dokázal spojit posilovnu, hokejovou střelnici, atletickou dráhu a gymnastický sál na jednu plochu. Proto se v Tréninkovém centru Brno můžete zdokonalovat ve všech směrech podle toho, co zrovna potřebujete. 

Cvičením vás provedou vystudovaní trenéři s praxí a vybrat si můžete z individuálních i skupinových lekcí. Skvělé je na tom i to, že je to určeno pro sportovce všech úrovní, od začátečníků až k profesionálům. 

A ten nový člen, o kterém jsme mluvili? Jedním ze zakladatelů TCB je Jan "Hanz" Chlapek, který má zkušenosti i s neformálním vzděláváním v rámci evropských programů! 

A co dál? 

V Tréninkovém centru Brno budeme pořádat workshopy, a to hlavně pokud se během nich budeme chtít hodně hýbat a udělat si je vážně sportovní. 

Někteří naši hosté se taky mohou těšit na kávu z jejich kávovaru, protože budeme kancelář TCB využívat i pro natáčení některých podcastů. 

A oni sami samozřejmě pořádají spoustu skvělých akcí taky! 

Tak sledujte TCB na Facebooku i Instagramu, ať jste v obraze!