Ples olympioniků a sportovců v Brně

24.01.2020

Jako pro každý nový projekt, i pro Zrcadlo sportu je důležité šířit povědomí o tom, co děláme nejen mezi veřejností a mladými sportovci, ale i mezi těmi, kdo už se svojí sportovní kariérou skončili, a teď se věnují trénování nebo propagaci sportu. I proto jsme se vydali na skvělou akci, Ples olympioniků a sportovců. 

A bylo to skvělé! Díky našim členům Davidovi a Julii, kteří tancují v klubu Dvectis DSP Kometa Brno byli zároveň i organizátory, jsme mohli  Zrcadlo sportu reprezentovat v kuloárech této krásné akce. 

Čím dál více jsme se bavili se sportovci, sportovkyněmi i rodičemi, tím více nám (znovu) docházelo, jak potřebný náš projekt je. A že nebude vůbec jednoduché navázat s velkými kluby spolupráci, ale půjde to. Naštěstí neběžíme sprint, ale maraton!  

Popovídali jsme si s s moderní gymnastkou Monikou Míčkovou, tanečníkem Robinem Ondráčkem, pětibojařem a olympijským vítězem Davidem Svobodou, tanečnící Veronikou Lálovou, cyklistou Vratislavem Šustrem nebo hokejovou fyzioterapeutkou Hanou Bubníkovou, a spoustou dalších. A už se nemůžeme dočkat, až vám některé z nich představíme v podcastech a odhalíme, co jsme domluvili! 

Kromě korzování Luci ještě vypomohla s organizací exhibice svého bývalého klubu moderní gymnastiky SKP MG Brno, a bylo to super vidět zase gymnastky, které trénovala a pomáhala vychovávat. Čas letí!