Z deníku Zrcadla: Jak jsme poprvé seděli v Kruhu

11.09.2019

Kde jste byli v neděli v devět hodin ráno? Užívali si ranní kafíčko, rozlepovali oči na procházce se se psem, nebo ještě měli půlnoc? Přesně v 9:00 jsme ještě čekali na opozdilé členy týmu, ale o deset minut později jsme už (naštěstí s kafíčky a bohužel bez psa) seděli poprvé společně v Kruhu.

Náš tým nebyl úplně kompletní - chyběl nám Bert a Pepa - ale zato naši skupinu posílila mentora Eva Dittingerová.

V Centru volného času Lyska - děkujeme za poskytnutí prostoru! - jsme až do odpoledne prozkoumávali metodu Poradního kruhu.

Pro někoho to bylo poprvé, někdo už v tom má větší praxi, ale každému z nás těchto několik hodin a prvních několik společných Kruhů dalo spoustu nových pohledů na sport, zprostředkovaných zážitků i další dávku inspirace.

A o čem jsme si povídali? Konkrétní příběhy vám neodhalíme, protože jsou v rámci Poradního kruhu důvěrné, ale točily se okolo našeho vztahu se sportem, našich poučení z něj a zábavných i srdcervoucích zážitků. Až přijdete na některé z našich setkání, možná je uslyšíte na vlastní uši a srdce.

Kromě toho jsme si také definovali hlavní témata, o kterých bychom se s vámi chtěli bavit, jakých cílů s našimi prvními workshopy a setkáními chceme dosáhnout, a pro koho přesně a v jakém pořadí je budeme pořádat.

Na detailní podobě všech workshopů ještě makáme, ale už teď jsou nám jasné aspoň tři věci:

  1. Má to obrovský smysl a je to potřeba

  2. Poradní kruh i celý projekt má až nečekaně velký přínos i pro nás osobně

  3. Máte/me se na co těšit!

První workshopy a setkání plánujeme už říjnu!

Tak se nezapomeňte přihlásit k newsletteru nebo nás sledujte na Facebooku a Instagramu, ať o nic nepřijdete.