Sportovní potřeby a oblečení pro amatéry i profesionály

INOV-8 X-TALON 212 v2 W Dámská běžecká obuv, tmavě modrá, velikost 37.5

Oblíbený a akční produkt INOV-8 X-TALON 212 v2 W Dámská běžecká obuv, tmavě modrá, velikost 37.5 od společnosti s dlouholetou tradicí INOV-8 můžete najít momentálně levně! Ceny již od 3 290 Kč. EAN: 5054167672827
INOV-8 X-TALON 212 v2 W Dámská běžecká obuv
Zjistit více >
3 290
Popis produktu

Dámská běžecká obuv Inov-8 X-TALON 212 v2 W získala výsadní postavení v krosu, běhu do vrchu, trailu, orientačním běhu a nově také v překážkových bězích.
Geniální podešev x-talon s měkkou kontaktní směsí nabízí bezkonkurenční grip. Ať už běžíte ve volném terénu, lesní pěšině, blátě, sněhu nebo šplháte po laně při překážkovém závodě, můžete se na ni spolehnout. Směs podešve je hodně podobná směsi podešví, které se používají pro výrobu lezeček. Díky tomu má x-talon výborný grip také na kamenech a ve skalách (vyjma mokrého vápna).
Relativně úzký svršek má po celém obvodu obsázku, která pevně fixuje chodidla v lůžku boty a můžete se tak spolehnout na maximální výkon i v těžkých traverzech. Pevný svrškový materiál je opatřen DWR zátěrem, který řeší dočasnou voděodolnost. V každém případě materiál je nenasákavý, drží svůj tvar a stále poskytuje výbornou prodyšnost. Na patní části jsou 2 kapsičky pro uchycení originálního kotníkového návleku ALL TERRAIN GAITER, který výrazně zateplí kotník, zabrání pronikání sněhu a dalších nečistot dovnitř boty a zvyšuje tak prožitek a délku vašeho běhu v nepříznivých podmínkách.