Sportovní potřeby a oblečení pro amatéry i profesionály

INOV-8 X-TALON 212 v2 M Pánská běžecká obuv, tmavě modrá, velikost 45.5

Tento kvalitní produkt INOV-8 X-TALON 212 v2 M Pánská běžecká obuv, tmavě modrá, velikost 45.5 od společnosti s dlouholetou tradicí INOV-8 jednoduše získáte v naší nabídce skutečně výhodně. Akční cena již od 2 299 Kč.
EAN: 5054167672612
INOV-8 X-TALON 212 v2 M Pánská běžecká
Ověřit dostupnost
2 299 3 290 Kč Sleva -30%

Pánská běžecká obuv Inov-8 X-TALON 212 v2 M získala výsadní postavení v krosu, běhu do vrchu, trailu, orientačním běhu a nově také v překážkových bězích.
Geniální podešev x-talon s měkkou kontaktní směsí nabízí bezkonkurenční grip. Ať už běžíte ve volném terénu, lesní pěšině, blátě, sněhu nebo šplháte po laně při překážkovém závodě, můžete se na ni spolehnout. Směs podešve je hodně podobná směsi podešví, které se používají pro výrobu lezeček. Díky tomu má x-talon výborný grip také na kamenech a ve skalách (vyjma mokrého vápna).
Relativně úzký svršek má po celém obvodu obsázku, která pevně fixuje chodidla v lůžku boty a můžete se tak spolehnout na maximální výkon i v těžkých traverzech. Pevný svrškový materiál je opatřen DWR zátěrem, který řeší dočasnou voděodolnost. V každém případě materiál je nenasákavý, drží svůj tvar a stále poskytuje výbornou prodyšnost. Na patní části jsou 2 kapsičky pro uchycení originálního kotníkového návleku ALL TERRAIN GAITER, který výrazně zateplí kotník, zabrání pronikání sněhu a dalších nečistot dovnitř boty a zvyšuje tak prožitek a délku vašeho běhu v nepříznivých podmínkách.