Sportovní potřeby a oblečení pro amatéry i profesionály

Craft ADV NORDIC SPEED 2 Pánská běžecká obuv, černá, velikost 41.5

Výjimečný kousek Craft ADV NORDIC SPEED 2 Pánská běžecká obuv, černá, velikost 41.5 od známého dodavatele Craft lze zakoupit právě nyní na našich stránkách za super peníze. Nyní pořídíte za super cenu 2 990 Kč.
EAN: 7318573692816
Craft ADV NORDIC SPEED 2 Pánská běžecká

Vývojáři z Craft navrhli běžeckou univerzálku Craft ADV NORDIC SPEED 2, která si hravě poradí s běháním v terénu a zároveň je plně využitelná na silnici a tvrdém povrchu obecně.
Tlumící vrstva je dostatečně komfortní, aby zvládla i delší úseky po asfaltu. Mohutnost tlumení ale není tak velká, abyste ztráceli stabilitu při běhu po nezpevněných cestách a lesních pěšinách.
Svršek má střední šířku a je vyroben z jemné a zároveň pevné tkaniny doplněné o nepostradatelné pogumování, které chrání vaše chodidlo i botu samotnou před kameny, kořeny a dalšími nástrahami trailu.
Klíčovým prvkem, který posouvá komfort, stabilitu a všestrannost NORDIC SPEED na ještě vyšší úroveň, je stabilizace chodidla uvnitř boty pomocí kevlarem vyztužených vláken. Tato vlákna propojují tlumicí vrstvu s tkaničkami. Jakmile si botu obujete a utáhnete, tak se vytvoří dokonalá “síť”, která efektivně drží nohu pevně uvnitř boty. Přitom nikde netlačí, nepřekáží a adaptuje se na libovolný tvar chodidla.