BLOG

Blog pro vás píšeme s láskou ke sportu a vášní pro život.

Chceme s vámi sdílet životní zkušenosti úspěšných sportovců, informace o neformálním vzdělávání, témata k diskuzi a střípky ze zákulisí projektu.

Pojďte se začíst! 

Že se můžeme učit jen ve školních lavicích a z knih? Blbina! I proto propagujeme přemýšlení o našich zkušenostech a principy neformálního vzdělávání.
Přečtěte si, jaké to je organizovat a účastnit se týdenního školení v rámci programu Erasmus+ - Luci a její kolegové letos organizovali už několikátou verzi!

Létat jen tak na kruzích deset metrů nad zemí je pro někoho noční můrou, pro druhé snem, a ještě pro další denním pracovním chlebem. Artista Vladimír Novotný se řadí k té třetí skupině.

Na vrchol se podívá jen hrstka vyvolených. Držitelce českého rekordu ve trojskoku, reprezentantce a bronzové medailistce z Olympijských her v Atlantě, se sešlo více věcí než štěstí a cit pro odraz.

Na začátku listopadu jsme se zúčastnili veletrhu Life! - konkrétně jeho části SPORTLife! V pavilonu Z, kde jsme měli malý stánek a dokonce jsme prezentovali Zrcadlo sportu i na pódiu při rozhovoru s moderátorem!

Martina se osmnáct let věnovala moderní gymnastice, estetickému sportu, který v ní zanechal spoustu vzpomínek. Dnes se živí jako dentální hygienistka a pomáhá s přípravou mladším generacím.

Kariéra může někdy být mnohem kratší než bychom si přáli. Dejv si po několika zraněních a nemocech uvědomil, že kariéra není vše. Nejdůležitější je mít dobrý pocit ze sebe sama.