BLOG Zrcadla sportu

Blog pro vás píšeme s láskou ke sportu a vášní pro život.

Chceme s vámi sdílet životní zkušenosti úspěšných sportovců, informace o neformálním vzdělávání, témata k diskuzi a střípky ze zákulisí projektu.

Pojďte se začíst! 

V prvním březnovém týdnu jsme v T-Group Dance Studio měli rovnou 4 workshopy za sebou. Jak to probíhalo, jaké byly ohlasy a na čem jsme se domluvili dále?

V našem týmu jsou úspěšní sportovci a hlavně zkušení sportovní trenéři a lektorky neformálního vzdělávání. Každý den se stále zlepšujeme a získáváme nové zkušenosti, a moc rádi se také vzděláváme. V lednu a únoru jsme nechyběli hned na několika vzdělávacích akcích.

Jan "Hanz" Chlápek je házenkář, fotbalista, učitel, spoluzakladatel Tréninkového centra Brno, organizátor Erasmus+ kurzů a mnohem více.
Jak zjistíte níže, raději za sebe nechává mluvit své činy, než slova. Jsme moc rádi, že ho máme v našem týmu, a už brzy ho budete moci potkat na našich workshopech!

Moc rádi oznamujeme navázání dlouhodobé spolupráce s novým stepařským studiem, které už teď míří ke hvězdám - a nejen těm sportovním. T-Group Dance, založené sedminásobným Mistrem světa Tobiášem Koširem, dává důraz nejen na uměleckou a sportovní stránku svých svěřenkyň a svěřenců, ale i na jejich osobní rozvoj. A co přesně s nimi budeme provádět?

Pro Páju je neformální vzdělávání denní chleba. Kromě toho i tancuje, závodně i jen tak pro radost. My jsme rádi, že dotancovala až k nám a nyní vám ji můžeme představit.

Jako pro každý nový projekt, i pro Zrcadlo sportu je důležité šířit povědomí o tom, co děláme nejen mezi veřejností a mladými sportovci, ale i mezi těmi, kdo už se svojí sportovní kariérou skončili, a teď se věnují trénování nebo propagaci sportu. I proto jsme se vydali na skvělou akci, Ples olympioniků a sportovců.

Tanečníci TAD Crew vykročili do nového roku skvěle. Hned druhou lednovou sobotu měli soustředění, jehož součástí byl i workshop Zrcadla sportu. Jak jsme se domlouvali, připravovali, jak to probíhalo a co bude dál?