BLOG

Blog pro vás píšeme s láskou ke sportu a vášní pro život.

Chceme s vámi sdílet životní zkušenosti úspěšných sportovců, informace o neformálním vzdělávání, témata k diskuzi a střípky ze zákulisí projektu.

Pojďte se začíst! 

Na vrchol se podívá jen hrstka vyvolených. Držitelce českého rekordu ve trojskoku, reprezentantce a bronzové medailistce z Olympijských her v Atlantě, se sešlo více věcí než štěstí a cit pro odraz.

Na začátku listopadu jsme se zúčastnili veletrhu Life! - konkrétně jeho části SPORTLife! V pavilonu Z, kde jsme měli malý stánek a dokonce jsme prezentovali Zrcadlo sportu i na pódiu při rozhovoru s moderátorem!

Martina se osmnáct let věnovala moderní gymnastice, estetickému sportu, který v ní zanechal spoustu vzpomínek. Dnes se živí jako dentální hygienistka a pomáhá s přípravou mladším generacím.

Kariéra může někdy být mnohem kratší než bychom si přáli. Dejv si po několika zraněních a nemocech uvědomil, že kariéra není vše. Nejdůležitější je mít dobrý pocit ze sebe sama.

Co pro vás znamená Úspěch? Tohle bylo hlavní téma našeho prvního workshopu, který jsme uspořádali v sobotu ve Skautském institutu.