BLOG

Blog pro vás píšeme s láskou ke sportu a vášní pro život.

Chceme s vámi sdílet životní zkušenosti úspěšných sportovců, informace o neformálním vzdělávání, témata k diskuzi a střípky ze zákulisí projektu.

Pojďte se začíst! 

Do naší projektové rodiny se přidala nová členka. Eliška Frühbauerová je moderní gymnastka, dvojnásobná mistryně České republiky ve společných skladbách a sport jí udává směr v každodenním životě.

Za pár měsíců jsme uspořádali workshopy pro stovku sportovců i laiků, naše podcasty si poslechlo tisíce lidí a právě jsme založili on-line komunitu. Náš skvělý tým už teď udělal spoustu práce, ale my míříme výše. A chtěli bychom tě mít na palubě!

V prvním březnovém týdnu jsme v T-Group Dance Studio měli rovnou 4 workshopy za sebou. Jak to probíhalo, jaké byly ohlasy a na čem jsme se domluvili dále?

V našem týmu jsou úspěšní sportovci a hlavně zkušení sportovní trenéři a lektorky neformálního vzdělávání. Každý den se stále zlepšujeme a získáváme nové zkušenosti, a moc rádi se také vzděláváme. V lednu a únoru jsme nechyběli hned na několika vzdělávacích akcích.

Jan "Hanz" Chlápek je házenkář, fotbalista, učitel, spoluzakladatel Tréninkového centra Brno, organizátor Erasmus+ kurzů a mnohem více.
Jak zjistíte níže, raději za sebe nechává mluvit své činy, než slova. Jsme moc rádi, že ho máme v našem týmu, a už brzy ho budete moci potkat na našich workshopech!

Moc rádi oznamujeme navázání dlouhodobé spolupráce s novým stepařským studiem, které už teď míří ke hvězdám - a nejen těm sportovním. T-Group Dance, založené sedminásobným Mistrem světa Tobiášem Koširem, dává důraz nejen na uměleckou a sportovní stránku svých svěřenkyň a svěřenců, ale i na jejich osobní rozvoj. A co přesně s nimi budeme provádět?

Pro Páju je neformální vzdělávání denní chleba. Kromě toho i tancuje, závodně i jen tak pro radost. My jsme rádi, že dotancovala až k nám a nyní vám ji můžeme představit.