BLOG Zrcadla sportu

Blog pro vás píšeme s láskou ke sportu a vášní pro život.

Chceme s vámi sdílet životní zkušenosti úspěšných sportovců, informace o neformálním vzdělávání, témata k diskuzi a střípky ze zákulisí projektu.

Pojďte se začíst! 

Přemýšení nad svými prioritami, stanovení VLASTNÍCH cílů a jejich vyhodnocení je jednou ze základních životních dovedností, díky kterým můžeme skutečně TVOŘIT svůj život. A podle našich zkušeností je to jedna z věcí, na kterou se ve výkonnostním a vrcholovém sportu zapomíná. Proto jsme byli moc rádi, že nás klub moderní gymnastiky SKP MG Brno...

Zpracování pozitivních i negativních zkušeností ze svého sportu a jejich využití k tomu tento sport s láskou a porozuměním měnit. Je něco lepšího? Pokud nepočítáte čokoládovou zmrzlinu po dlouhém horkém dni, myslíme si, že ani ne.

Úspěšnější a spokojenější, ve sportu i v životě. To je hlavní motto projektu Zrcadlo sportu, který přináší osobní rozvoj sportovcům, trenérům i účastníkům konferencí. Za první rok tým projektu zorganizoval workshopy pro stovky účastníků a v podcastu sdílí sportovní příběhy známých i méně známých sportovkyň a sportovců. Vytváří také materiály pro...

Do naší projektové rodiny se přidala nová členka. Eliška Frühbauerová je moderní gymnastka, dvojnásobná mistryně České republiky ve společných skladbách a sport jí udává směr v každodenním životě.

Za pár měsíců jsme uspořádali workshopy pro stovku sportovců i laiků, naše podcasty si poslechlo tisíce lidí a právě jsme založili on-line komunitu. Náš skvělý tým už teď udělal spoustu práce, ale my míříme výše. A chtěli bychom tě mít na palubě!