BLOG

Blog pro vás píšeme s láskou ke sportu a vášní pro život.

Chceme s vámi sdílet životní zkušenosti úspěšných sportovců, informace o neformálním vzdělávání, témata k diskuzi a střípky ze zákulisí projektu.

Pojďte se začíst! 

Moc rádi oznamujeme navázání dlouhodobé spolupráce s novým stepařským studiem, které už teď míří ke hvězdám - a nejen těm sportovním. T-Group Dance, založené sedminásobným Mistrem světa Tobiášem Koširem, dává důraz nejen na uměleckou a sportovní stránku svých svěřenkyň a svěřenců, ale i na jejich osobní rozvoj. A co přesně s nimi budeme provádět?

Pro Páju je neformální vzdělávání denní chleba. Kromě toho i tancuje, závodně i jen tak pro radost. My jsme rádi, že dotancovala až k nám a nyní vám ji můžeme představit.

Jako pro každý nový projekt, i pro Zrcadlo sportu je důležité šířit povědomí o tom, co děláme nejen mezi veřejností a mladými sportovci, ale i mezi těmi, kdo už se svojí sportovní kariérou skončili, a teď se věnují trénování nebo propagaci sportu. I proto jsme se vydali na skvělou akci, Ples olympioniků a sportovců.

Tanečníci TAD Crew vykročili do nového roku skvěle. Hned druhou lednovou sobotu měli soustředění, jehož součástí byl i workshop Zrcadla sportu. Jak jsme se domlouvali, připravovali, jak to probíhalo a co bude dál?

Že se můžeme učit jen ve školních lavicích a z knih? Blbina! I proto propagujeme přemýšlení o našich zkušenostech a principy neformálního vzdělávání.
Přečtěte si, jaké to je organizovat a účastnit se týdenního školení v rámci programu Erasmus+ - Luci a její kolegové letos organizovali už několikátou verzi!

Létat jen tak na kruzích deset metrů nad zemí je pro někoho noční můrou, pro druhé snem, a ještě pro další denním pracovním chlebem. Artista Vladimír Novotný se řadí k té třetí skupině.